Tag : viktorija loba

Во прв ред

МРТ1 и Преспав и годинава со одлична неколку часовна новогодишна програма (Видео)

Muzika24
Македонската телевизија и ОХО продукција и оваа година ви најавуваат одлична неколку часовна новогодишна програма,...
Музика на кирилица

Викторија Лоба сурово, отворено и реално: „Последното нешто кое ни треба се лажни с*ања“

muzika 24
Во денешно време за се повеќе припаднички на понежниот пол вистинските вредности за убавината се...
Музика на кирилица

Додека во Македонија има минус степени, Викторија Лоба се сонча на плажите во Дубаи (Фото)

Muzika24
Нашата позната македонска поп пејачка Викторија Лоба веќе извесен период се наоѓа во топлиот и...
Балканленд

Викторија Лоба ем на одмор, ем со совршено мускулесто момче (Фото)

Muzika24
По уживањето на грчките и охридските плажи Викторија Лоба заедно со своето момче Ѓорѓи замина...