Tag : vinoskop

Фестивали

Елена Ристеска, Куку Леле, Фолтин, Љубојна и Пајак дел од ВиноСкоп 2023 (Фото)

Muzika24
Вечерва на паркингот пред СЦ „Борис Трајковски“ започнува тринаесетото издание на фестивалот на виното- „ВиноСкоп“....