Tag : vip arena boris trajkovski

Премиера

Предконцертно Саша Ковачевиќ го промовираше видео спотот за “Преварена” (Видео)

Muzika24
На само ден пред големиот спектакуларен концерт најавен во ВИП арената “Борис Трајковски”, познатиот и...
Во прв ред

21-ви февруари резервиран за “Златна бубамара на популарноста” (Видео)

Muzika24
“Драги наши отруени и запоставени граѓани, доколку се уште верувате дека има останато некој нормален...
Во прв ред

После првиот концерт, закажан и втор концерт на Здравко Чолиќ во Скопје (Видео)

Muzika24
Песната “Ничег није било измеџу нас”, која ја освои целата публика во регионот, петтата нумера...