Tag : vlatko plevnes

Музика на кирилица

Одблиску со Силви и Влатко, пред нивниот мјузикл “Ромален” на 27-ми декември (Фото)

Muzika24
Дека и во Македонија може да се оствари оној таканаречен “американски сон”, жив доказ се...