Tag : vrakanje

Премиера

Бојана со „Круна“ се враќа на естрадата (Видео)

Filip
Пејачката и водителка Бојана Скендеровски – Атанасовска по долга пауза објави нова песна. „Круна“ е...
Музика на кирилица

“Стринг форсис” се враќаат на македонската музичка сцена

Muzika24
По четригодишна визуелна пауза, македонскиот состав “Стринг форсис” го најавува своето ново аудио и визуелно...
Музика на кирилица

Лудориите на Тамара со нејзиното момче Бертан

Muzika24
На се популарната апликација за фотографија, момчето на Тамара постираше фотографија каде се заедно, а...