Tag : zaljubena

Балканленд

Нина Бадриќ моли за помош: Побарајте го Keanu Reeves и кажете му дека смее сродни души (Видео)

muzika 24
Нина Бадриќ од првиот ден кога се појави на музичката сцена на поранешна Југославија освои...
Имам нешто да те прашам

Сања Савеска: Посакувам животот во новата година да ни биде весела песна (Фото)

Muzika24
Од неодамна е водителка на најзабавното и најгледано кулинарско шоу “Брза кујна” на ТВ Сител. Со...
Магазин

Сања Лефкова го изговори судбоносното “ДА” (Фото)

Muzika24
Македонската поп пејачка Сања Лефкова пред неколку минути на својот фејсбук профил ги изненади своите пријатели...