Tag : zanimlivosti

Магазин

Објавена официјалната химна на Европскотото фудбалско првенство (Видео)

Filip
Европската фудбалска асоцијација (УЕФА) ја претстави официјалната химна на претстојното Европско првенство. Песната е насловена...
Магазин

Погледнете: “Македонија денес” на ТВ24 ви ја честиташе Новата 2018-та година (Видео)

Muzika24
Неодамна тие го прославија 7-от роденден од постоењето на некогаш Телевизија 24 Вести или првиот...