Tag : zaprosuvanje

Музика на кирилица

Поп пејачот Јасмин Алиевски ја запроси девојката (Фото)

Muzika24
Македонскиот поп пејач Јасмин Алиевски, кој во меѓувреме се појави и на музичкото регионално натпреварување...
Магазин

Сања Лефкова го изговори судбоносното “ДА” (Фото)

Muzika24
Македонската поп пејачка Сања Лефкова пред неколку минути на својот фејсбук профил ги изненади своите пријатели...