Tag : zarina prvasevda

Во прв ред

Викендов ќе се реализира „Ја сакам Плачковица“ – програма со многу спорт и музика за сечиј вкус (Фото)

Muzika24
„Ја сакам Плачковица“ е настанот кој викендов ќе ги собере љубителите на спортот и добрата...
Во прв ред

Скопје ќе слави Нова Година со Дино Мерлин, Битола со Зарина Првасевда

Filip
Битолчани и жителите на регионот и оваа година ќе слават Нова Година на плоштадот “Магнолија”...