Tag : zdravje

Балканленд

Откако помина еден месец во болница, Саша Ковачевиќ видно ослабен и се обрати на својата публика (Видео)

Muzika24
Поп-пејачот Саша Ковачевиќ изминатиов месец имаше здравствени проблеми поради кои се повлече од јавноста. Во...