Tag : ziri komisija

Балканленд

Соопштение на Гранд продукција по повод дисквалификацијата на Вања Кнежевиќ

Muzika24
Почитувани, во следниот текст, прочитајте го официјалното соопштение на продукцијата „Гранд“ по повод дисквалификацијата на...
Фестивали

По 18-ти пат “Канеофест” во Охрид – оваа година со ексклузивни музички гости

Muzika24
Утре 29-ти јуни сабота, ќе се оддржи 18-то издание на фестивалот “Канеофест” кој што традиционално се...