Tag : ziri

Магазин

Весна Бејби: Целото жири во “Sвездите на Гранд” се насилници

Muzika24
Таа е единствената министерка која нема мандат, миленичката на македонската публика, генијална актерка, дрска стенд...
Музика на кирилица

Се враќаат „Пинковите ѕвездички“: Тијана Дапчевиќ е нов член на жирото

Filip
Талент шоуто се враќа на малите екрани по тригодишна пауза. Наскоро ќе стартува новата сезона...
Балканленд

Емина доби 300 илјади евра за да биде во жирито на познато турско модно шоу (Фото)

Filip
Пејачката Емина Јаховиќ има нов ангажман во Турција, за што инкасирала неверојатни 300.000 евра, пишуваат...
Балканленд

Карлеуша ја полеа Вики Миљковиќ со вода, „летаа“ навреди меѓу пејачките

Muzika24
Еден од кандидатите во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ направи вистински хаос меѓу членовите на...
Балканленд

Марио Арангеловски дел од бугарското тв шоу “X Factor” (Видео)

Muzika24
Македонската публика на неколку наврати досега имаше прилика да го запознае и да ги види...