Распродаден првиот концерт на Жељко Бебек во Скопје

Авалон продукција информира дека првиот од двата концерта на Жељко Бебек во Македонска филхармонија е РАСПРОДАДЕН! Останати се билети само за вториот концерт кој ќе се одржи на 29-ти март и се уште има добри места. Билетите може да ги набавите во Avalon music & ticket store, продажната мрежа на Авалон низ Македонија и онлајн на avalon.mk.

Човекот институција Жељко Бебек заедно со неговиот бенд за прв пат во Филхармонија.

Не пропуштајте!

Повеќе на Музика24...