Влезниците се во продажба: „Рибља чорба“ во Скопје за само 2.500 посетители

Како што веќе ве информиравме, после пауза од девет месеци првиот концерт на Авалон Продукција ќе биде едно вистинско емотивно доживување, со „Рибља Чорба“, на 27-ми јуни пред платото на А1 арената. Согласно постоечките протоколи за одржување на настани на отворено, во продажба ќе бидат пуштени само 2.500 влезници (иако на локацијата собира 6.000 посетители) и тоа во понеделник на 14-ти јуни од 9 часот наутро.

Влезниците по цена од 600 денари ќе може да ги набавите преку продажната мрежа на Авалон Продукција, Југотон во ГТЦ, цвеќарница „Розе“ Веро 2 и онлајн на avalon.mk. Влезниците ќе бидат во строго ограничен број, а бидејќи уште од самата најава, очекувано владее голем интерес, ви советуваме да си ги набавите вашите билети во првите продажни денови.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com