Промоција на новиот албум и дружење со Зеле Липовача во Avalon Music & Ticket Store

Фронтменот на култниот бенд “Дивље јагоде“, Сеад Липовача – Зеле во среда на 26-ти февруари ќе се дружи со обожавателите на промоцијата на новиот албум “Jukebox“.

Настанот ќе се одржи во Avalon Music & Ticket Store во ГТЦ (1 кат) со почеток во 13 часот.

Промоција на најновиот албум на Divlje Jagode и дружба со единствениот Зеле Липовача во Avalon music & ticket store! 😎🎶Се гледаме идната среда, на 26-ти февруари!

Gepostet von Avalon Music & Ticket Store am Mittwoch, 19. Februar 2020

Повеќе на Музика24...