World Music

Фустанот од последниот концерт на Ејми Вајнхаус продаден за 243.200 долари (Фото)

Muzika24
Фустанот, којшто повеќекратната добитничка на „Греми“, Ејми Вајнхаус го носеше на нејзиниот последен настап, беше...