World Music

Бијонсе со нокти од 300 евра?!

По повод новата турнеја “Mrs. Carter Show”, која започнува наскоро, Бијонсе направила фотосесија во која позира облечена како кралица со златни долги нокти и круна на главата. На фотографиите највпечатливи се ноктите кои чинат околу 300 евра. Нив ги дизајнирала мејк-ап артистката Холи Силиус заедно со дизајнерката на накит Хана Варнер.

Овие две креативни дами, исто така, имаат соработувано и со Ријана. Инаку, Бијонсе после цели три години повторно стартува со светска турнеја. Своето ново шоу најпрвин ќе и го претстави на публиката во Белград на 15 април, додека пак на 17-ти настапува во Загреб.

Подготви: Редакција на Музика24

Можеби ќе ве интересира: