World Music

Бијонсе со секси фотографии низ интернет

Една од најголемите поп-диви на денешницата Бијонсе, во паузата на две концертни турнеи, објави нови фотографии на својот профил на Тумблр. Досега необјавените фотографии се направени на снимањето на спорот за нејзиниот хит од 2006-та година “Deja Vu”. Во спотот се појави и нејзиното тогашно момче, а сега сопруг Џеј-Зи. Бијонсе неодамна ја заврши турнејата низ Австралија, а по кусиот одмор ќе одржи серија концерти во Канада.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: