World Music

Бритни Спирс гола на плажа!? (Фото)

41 годишната Бритни Спирс во последните неколку месеци беше во брак со 12 години помладиот Сем Асгари. Но изненадувачки тие решија да се разведат по само една година брак.

Двојката се запозна на снимањето на нејзиниот спот во 2016 година и се венчаа на мала церемонија минатиот јуни. Асгари ја поддржуваше Бритни за време на нејзиното лекување за ментално здравје и се бореше да го прекине старателството на нејзиниот татко над неа.

Како што објавија медиумите, причина за разводот наводно било неверството на Бритни, но ниту еден од нив не објавил ништо за тоа. По разводот, Бритни е активна на својот Инстаграм профил, каде прикачува различни содржини, а последната објава ги шокираше нејзините милионски следбеници. Таа на последно објавената фотографија е целосно гола.

Можеби ќе ве интересира: