World Music

Кристина Агилера фотографирана топлес (Фото)

Поп-ѕвездата Кристина Агилера ги израдува своите фанови со низа провокативни фотографии и во 5-та деценија покажа дека е вистинска „бомба“. Пејачката сподели жешки кадри и со тоа потсети зошто е една од најпосакуваните жени.

Агилера самоуверено позирала пред објективот додека на себе имала само кожни црни нараквици со кои ги прекрила градите, а косата ја префрлила напред и на тој начин ги сокрила интимните делови.

„Бомба“, „Жено, годините ништо не ти можат“, „Изгледаш како на почетокот од кариерата“, „Видовме како изгледаш без фотошоп, бадијала се трудиш“, „Нереално убава и талентирана“, „Божица“, „Уште вака да изгледаш во живо“, биле дел од коментарите.

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....