World Music

Девојка од Полска сними спот и стана славна преку ноќ (Видео +18)

Млада поп пеачка од Полска сакајќи да го привлече своето внимание, во што очигледно и успеала, снимила видео спот со многу голотија во него. Во спотот сите учесници-статисти се голи, освен таа. Веднаш по објавувањето на спотот таа за екстремно брзо време станала препознатлива и позната по спотот со “голите”. Спотот на музичкиот канал you tube е пуштен на 24-ти фебруари и за само 4 дена го погледнале 139.129 посетители. Во продолжение спотот, а ние секако очекуваме и ваши коментари за него.

Подготви: Марија Поповска

Можеби ќе ве интересира: