World Music

И официјално, Ријана ќе стане мајка (Фото)

Бремената пејачка ги потврди гласините за бременост за време на викендот, кога го покажа голиот труднички стомак додека излегуваше во Харлем, родниот град на нејзиното момче.

Ријана носеше долга розова јакна која беше затворена со само едно копче и на сите им го покажа нејзиниот гол стомак. Изгледот го комплетира со долг гердан што допира до нејзиниот папок. Фотографиите од парот ги преплавија социјалните мрежи и сите светски медиуми, а нејзините обожаватели се воодушевени од веста.

Гласините за бременоста на Ријана почнаа да кружат уште во ноември минатата година, но таа тогаш ги демантираше. Двојката е во врска од 2020 година.

Можеби ќе ве интересира: