World Music

Италијанецот кој што победи на Евросонг, ко од мајка роден го честиташе Божиќ (Фото)

Дамиано Давид, фронтменот на италијанскиот бенд “Манескин” кој победи на Евровизија го честиташе Божиќ на шокантен начин. Згодниот Италијанец кој ги полуде жените, обајви фотографија од својот дом на која е целосно гол. Тој носи само капа на главата, а интимните делови ги прекрил со стикер.

Во раката го држи својот мачот и напиша:

“Среќен Божиќ на сите. Лего и јас”, напиша Давид, а фотографијата досега има над 1,4 милиони допаѓања.

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....