World Music

Џастин Бибер како од мајка роден (Фото)

Светски познатиот Џастин Бибер, кој освен по многубројните хитови познат е и по големиот број на глупости кои знае да ги направи, во моментот се одмора на егзотичниот остров Бора Бора. Младиот Џастин кој има само 21 година, е со своето друштво и се забавува на јахта каде што по се изгледа малку повеќе се опуштил. Тој на својот Инстаграм профил постираше фотографија каде ужива во убавината и времето без облека на себе. Богами знае како да ужива 🙂

Jastin Bieber_gol na odmor

Подготви: Марија Поповска

Можеби ќе ве интересира: