World Music

Џеј Ло постираше интересна фотографија во досега невидено издание (Фото)

Џенифер Лопез редовно објавува селфи фотографии кои имаат милиони лајкови, а фановите се воодушевуваат од нејзиниот изглед на 51 година. Овој пат латино дивата направи нешто сосема друго. Пејачката на Инстаграм објави фотографија од кадата, на која има смешна фризура. Таа беше фотографирана во пена, и ја крена мократа коса нагоре, а фотографијата на Џеј Ло ги насмеа сите на социјалните мрежи.

„Ми се допаѓа твојот нов изглед“, „Слободна сум вечерва“, „Премногу е слатко“, се само дел од коментарите, а Џенифер докажа дека покрај провокативни пози, знае и да се пошегува со верни придружници.

Можеби ќе ве интересира: