World Music

Џастин Тимберлејк промовираше нов видео спот (Видео)

Тимберлејк вчера го промовираше својот нов спот за песната “Suit & Tie” По 7 години пауза од музиката, ова е негов прв сингл со кој планира да се врати на сцената. Костумот кој го носи Џастин во спотот е од Том Форд. Нели е сладок!

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: