World Music

Кети Пери ќе стане мајка?! (Фото)

Само за момент сите нејзини фанови помислија дека таа наскоро ќе биде идна мајка. Имено, Кети Пери на својот Инстаграм профил објавила фотографија на која многумина помислија дека таа е бремена, а на фотографијата се гледа само дел од нејзината глава и вратот на кој што е закачено ланче со приврзок на кој што пишува “Mom” (Мама). Поради оваа фотографија светски медиуми пишуваат за нејзината наводна бременост.

Но, ова и не е прв пат медиумите да сакаат Кети да биде мајка, тие пред неколку години исто така пишуваа и шпекулираа за тоа дека таа очекува бебе со тогашниот сопруг Расел Бренд.

Katy Perry_majka

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: