World Music

Ќерка и на Мадона заспа во метро (Фото)

Најстарата ќерка на Мадона, Лурдес Леон, фотографирана е како спие во метро. Лурдес и нејзина пријателка патувале од Бруклин до центарот на Њујорк, а додека се возеле ќерката на Мадона заспала. Сликите ги објави „Дејли меил“ со коментар дека таа воопшто не потсетува на својата славна мајка.

„Обична е и по малку чудна, живее како што сака, слично како Мадона во своите дваесетти, но без желба да стане популарна“, пишуваат тие.

Можеби ќе ве интересира: