World Music

Ќерката на славниот Род Стујарт се соблече гола (Фото)

Иако многумина мислеа дека мајчинството ќе ја промени, таа продолжува да привлекува внимание со своите провокативни потези. Ќерката на славниот рокер Род Стјуарт, Кимберли, одлучила потполно гола да позира пред камерите на своето реално шоу “Стјуарт и Хамилтон” и своето голо тело го покажала уште во првата епизода. На себе имала само индијански украс за глава.

Кимберли е позната и по тоа што пред четири години доби дете со славниот глумец Бенисио Дел Торо иако тие двајца никогаш не беа во врска. Неколку пати безуспешно се обидувала да се пробие на актерската сцена, а се пробала и како модна дизајнерка.

Kimberly StewartСепак, никако не и поаѓа од рака да се прослави, а сега се надева дека во тоа ќе и помогне реалното шоу во кое одлучила да покаже се. Така во првата епизода им ги сруши сништата на мажите изјавувајќи дека моментално е во целибат.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: