World Music

Изненадувачко фото: Кончита полугола и мокра

Минатогодишната победничка на најголемото европско и светско музичко тв шоу Евровизија, Кончита Вурст, деновиве на својот Инстаграм профил се пофали со изненадувачка фотографија, што многу од фановите ги изненади. Имено, Кончита на фотографијата е полугола, мокра и под туш.

Koncita_pod tusКарактеристично за неа, таа на фотографијата има брада, а се забележува и дека нејзината коса е скратена, а на градите ги има ставено богато украсените дланки. Како што и самата Кончита напишала со објавувањето на фотографијата, и ние се надеваме дека истата е спонтано направена.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: