World Music

На Греми наградите Ријана со провиден фустан

По Џенифер Лопез, вчера вечер на доделувањето на Grammy Awards наградите и Ријана не ги испочитува организаторите и нивните забрани. Ријана се појави во долг црвен фустан кој беше провиден и кој го носеше без градник на себе и се разбира под материјалот јасно се гледаа нејзините гради.

Таа цела вечер била со својот дечко Крис Браун, а на сцената настапила со Стинг, Бруно Марс и со синот на Боб Марли.

Подготви: Александра Блажевска

Можеби ќе ве интересира: