World Music

На Џастин Бибер му е парализирано лицето, фановите во шок (Фото)

Канадскиот поп-пејач Џастин Бибер летово ги откажа сите концерти поради парализа на дел од лицето, а лекарите ширум светот зборуваа за синдромот што го предизвикува ова на неговото лице. Сепак, речиси една година подоцна – Џастин Бибер повторно се смешка. Суперѕвездата објави сторија на Инстаграм со зборовите: „Само чекајте ме“.

На видеото Бибер повторно може да се види целосно насмеан. Тоа беше нешто што не можеше да го направи минатиот јуни, кога објави дека боледува од парализа на лицето поради синдромот Ремзи Хант.

Можеби ќе ве интересира: