World Music

Наместо чизмите, на Ријана сите и го гледаа задникот

Светски познатата Ријана освен што е позната по своите песни и спотови, таа изминатиот период е позната и по многуте екстремни и доста необични фотографии кои ги објавува на својот Твитер профил. Така е и овој пат, сексибилната Ријана ги изненади своите фанови со провокативна и интересна фотографија. На фотографијата, многу јасно се гледа дека познатата ни пеачка носи провикативна и секси танга. Таа е сликана во тоалет од страна на сеуште непознат фотограф, а она што го носи на себе и кое што најверојатно таа сакала да биде во преден план, е дело на италијанскиот дизајнер на чизми Прада. Па наместо чизмите, во преден план на фановите им падна во очи совршениот задник, кои многумина од нив ги остави среќни поради објавувањето на вакавата фотографија. Не е ново, а ни прв пат кога Ријана не испровоцирала, а тоа го докажува и со оваа нова твитер фотографија.

Ријана - провокативна фотографија

Подготви: Александра Блажевска

Можеби ќе ве интересира: