World Music

Неверојатна трансформација на светски познатата дива (Фото)

Таа е светски позната, во еден момент се движи сосема опуштено и во спортска гардероба, а во друг пак, станува вистинска светска дива на која апсолутно никој не може да и одолее. Џенифер Лопез од маалска девојка во спортска облека, за многу брзо време се трансформираше во одлично подготвена и беспрекорна дива во кожен фустан. Таа е повторно дел од жирито на популарното тв шоу кое е во потрега по нова американска музичка ѕвезда.

Jennifer Lopez_transformacijaПодготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: