World Music

Повторно ја шокираше јавноста: Мадона страсно се бакна со жена (Фото)

Кралицата на попот Мадона неодамна го прослави својот 64-ти роденден, а настаните од прославата на нејзиниот „роденден“ продолжуваат да ја шокираат јавноста.

Имено, покрај феноменалната музика, популарната пејачка е позната и по бројни скандали. Сега таа сподели кратко видео од роденденската прослава и повторно ја изненади јавноста.

На видеото се гледа како Мадона разменува страсни бакнежи со жена. Ова не е прв бакнеж на пејачката со девојка, а еден од најпознатите е бакнежот со Бритни Спирс. На Мадона на сцената и се придружија Бритни Спирс, Кристина Агилера и Миси Елиот на VMA наградите во 2003 година, но единственото нешто што го паметиме беше кога Мадона ја бакна Бритни.

Да потсетиме, пејачката од неодамна е повторно сингл, бидејќи го остави своето многу помладо момче Аламалик Вилијамс по речиси четири години врска.

Алемалек Вилијамс има 25 години и е професионален танчер. Аламалек работи со Мадона од 2015 година. Тој е само две години помлад од најстарата ќерка на Мадона, Лурд. Очигледно е дека на кралицата на попот и се допаѓаат помлади мажи, па единствениот партнер кој бил постар од неа бил Ворен Бити.

Можеби ќе ве интересира: