World Music

Познатата поп-рок пејачка Аврил Лавињ болна од мистериозна болест?!

Славната пејачка Аврил Лавињ си го отвори срцето пред своите фанови и откри дека се разболела од мистериозна болест. Таа на нејзината фан група на социјалната мрежа Твитер преку директна порака открила дека не е во најдобра здравствена состојба.

“Се чувствувам многу лошо што не бев во можност да им кажам на фановите било што за да се оправдам што прилично долго бев отсутна. Не се чувствувам добро. Имам здравствени проблеми. Спомнете ме во вашите молитви”, напишала пејачката.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: