World Music

Ријана повторно се појави со необични папучи (Фото)

27 годишната пејачка Ријана, беше фотографирана на аеродромот во Њујорк во многу чудни обувки, но според нејзината насмевка на лицето, се чини дека се многу удобни и лесни за носење. Таа постојано се смешкала додека се движела низ аеродоромот Кенеди во своите необични и крзнени папучи.

RihannaТоа се истите оние беж папучи кои таа ги носела додека го напуштала хотелот во Париз, само еден ден претходно, пишува Daily Mail. Пејачката делувала потполно опуштено во своите широки и искинати фармерки, кои изгледаат дека се барем еден број поголеми, во сив дуксер и црна јакна со бело крзно.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: