World Music

Селена Гомез снимаше нов видео спот и нова фотосесија

Познатата пеачка Селена Гомез деновиве снимаше ново видео во која таа го презентираше новиот стил со која таа се појавува, а се е инспирирано од модата на минатите векови, каде носи интересни ретро парчиња облека. Снимањето е направено во сончевата Калифорнија, и тие одличносто сончево време го искористија да направат и фотографии и на плажа. По се изгледа дека одамна Селена го заборавила младиот Бибер и си продолжила со својот живот и музичката кариера. Во продолжение погледнете неколку фотографии од нејзината нова фотосесија.

Селена Гомез - нова фотосесија Селена Гомез - нова фотосесија Селена Гомез - нова фотосесија Селена Гомез - нова фотосесија Селена Гомез - нова фотосесија

Подготви: Александра Блажевска

Можеби ќе ве интересира: