World Music

Списанието “Love” објави божиќна честитка со Линдзи Лохан (Видео)

Досега списанието “Love” објавувало разни божиќни честитки од познати девојки како Кендал Џенер, Крис Џенер, Хејли Болдвин и Емили Ратајковски, на 17-ти декември календарот го обележала Линдзи Лохан. Во видеото под режија на Лиз Колинс, Лохан танцува како никој да не ја гледа – во градник, џемпер и чорапи до колена.

Таа на честитката менува неколку парчиња облека, а на вас останува да одлучите во кое издание е најпровокативна. На крајот Линдзи праќа бакнеж смеејќи се, и оставајќи малку на имагинацијата.

http://youtu.be/DEDS85MzuW8

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: