Балканленд

Ана Николиќ повторно сама, го остави момчето

Ана Николиќ повторно е слободна жена. Како што дознаваат српските медиуми, пејачката ја прекинала врската со Црногорскиот бизнисмен Бошко Буквичем, нивната врска била тајна, но турбулентна, а во последно време имале многу несогласувања па решиле да стават крај.

Другарката на Ана окрила дека Бошко бил опседнат со Ана и се мешал во приватните работи, што на Ана не и се допаѓало.Таа не сакала да го зближува со семејството, ниту да го представи на јавноста. Николиќ решила својот љубовен живот да го стави на страна и максимално да се посвети на кариерата и ќерката.

Можеби ќе ве интересира: