Магазин

Милица Павловиќ искрено за „Backstage“: Понекогаш сум кучка, но добро се справувам со неа (Видео)

Милица Павловиќ, откако се појави на сцената пред единаесет години, ниту за момент не се откажа од својата решеност да се истакне во жестоката конкуренција во работата која неизмерно ја сака, ужива и го дава својот максимум во секој момент. Наизглед остра и на пристојна, професионална дистанца, зад камерите и објективите, Милица ни открива дека е емотивна девојка и голем професионалец.

Викендов кој е зад нас имаше настап во дискотека во Скопје, одлична можност за да биде гостин во единствениот естраден магазин “Бекстејџ”.

Што таа кажа и откри за нивната емисија, погледнете во продолжение:

Можеби ќе ве интересира: