Tag : balerina

Балканленд

Теа Таировиќ за Бекстејџ: Само јас знам низ какви работи поминав додека да го објавам новиот албум (Видео)

Muzika24
Младата пејачка Теа Таировиќ минатата година го издаде албумот “Балканија” кој се уште е актуелен....