Tag : macedonia mlad skopski bend

Премиера

Младиот скопски бенд „Red18“ со видео спот за песната „Единствен“ го промовираат својот нов ЕП насловен „Игра“ (Видео)

Muzika24
Тие се „Red18“, како што и самите велат, млад скопски бенд. Се основаат во 2021-та...