Балканленд

Северина заврши на инфузија (Фото)

Балкански познатата пејачката Северина загрижи многу следбеници на Инстаграм. Имено, таа на своето Инстаграм стори објавила видео на кое се гледа дека прима инфузија. Многумина се прашуваа што ѝ се случило, а Севе во описот на видеото откри дека не е ништо сериозно.

„Витамини, јухуууу“, напиша таа.

Можеби ќе ве интересира: