Магазин

Северина објави провокативна фотографија на Инстаграм

Познатата балканска музичка ѕвезда Северина продолжува со објавување на интересни и провокативни фотографии на социјалните мрежи. Таа овој пат објави фотографија каде средниот прст го држи во уста, со пригодна порака. Таа со објавување на фотографијата го напиша следново:

“Имам нешто да ви кажам. Не сум родена со доволно средни прсти”, напиша Северина објавувајќи ја провокативната фотографија. Дали ова е само порака до сите оние кои не ја сакаат?

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: