Tag : 2023 godina

Магазин

„Спотифај“ и „Епл“ ги споделија најемитуваните песни во 2023 година (Фото)

Muzika24
Двете најголеми платформи за стриминг, „Спотифај“ и „Епл мјузик“, кои заедно контролираат 44 отсто од...