Tag : tour

Во прв ред

Најголемиот светски музички колектив „Postmodern Jukebox“ ќе го слави својот 10-ти роденден во Скопје (Фото)

Muzika24
И покрај тоа што ни претстои неверојатно возбудливо музичко лето, Авалон продукција со гордост и...