World Music

Во новиот Џејмс Бонд ќе се појави и Ријана

Во новиот филм 24, во серијалот кој ќе го режира Сем Мендез, Даниел Крег по четврти пат ќе го глуми тајниот агент 007. Како што јавуваат британски медиуми, поп пејачката Ријана би можела да добие улога во новото продолжение за Џејмс Бонд. На пејачката продуцентите на филмот наводно и понудиле улога во филмот чие снимање би требало да почне на 6-ти декември, а во кината се очекува во ноември 2015 година.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: