Tag : verica pandilovska

Имам нешто да те прашам

Верица Пандиловска: Новогодишниот период е време за подготовка за нови предизвици и за збогатување со нови искуства (Фото+Видео)

Muzika24
Таа е една од најпознатите македонски поп пејачки. Има отпеано голем број на хитови, кои...