Магазин

Фотостатус: Кристина Арнаудова во grin emotion издание (Фото)

Пред само неколку дена, познатата македонска поп пејачка Кристина Арнаудова објави статус на својот facebook профил постирајќи слика и подсетувајќи се на времето кога таа почнуваше со својата музичка кариера и нејзините први фото-сесии, снимања и сл.

“Фотографија од мојата прва професионална фотосесија во кариерата, од времето кога Владо Ѓеоргиев сите не фарбаше сребени. Интернет све си памти, све си има…”, напиша познатата поп пејачка подсетувајќи се на годините наназад.

Kristina Arnaudova_statusКристина Арнаудова е една од ретките поп пејачки која што на себе нема пластична операција, односно, на неа се е природно.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: